June 9, 2020

Офіційний Сайт Виконавчого Комітету Лубенської Міської Ради

Нагадуємо, що первинну меддопомогу надають сімейні лікарі, терапевти та педіатри. Відповідно до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства», дитина – це особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої раніше. Дитинство – період розвитку людини до досягнення повноліття. Так, на сьогодні воду, яка постачається в будинки містян, навіть після очищення, заборонено вживати в їжу.

міська рада

Для покращення надання послуг користувачам електронних квитків затверджено Порядок та Умови проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання (інвестора) для розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському громадському транспорті. Виконком погодив перерозподіл субвенції на житло для дітей-сиріт та на ліки чорнобильцям На позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про «Про розподіл субвенцій» на суму 160 spravedlyvist-ato.org.ua,3 тис.грн. Проєкт бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2022 рікрозміщенона офіційному вебсайті Житомирської міської ради. Традиційно влітку молодь нашої громади має можливість заробити кишенькові гроші. Під час канікул для учнівської молоді організовують громадські оплачувані роботи.

Сервіси Та Інформація

Мобільні групи продовжують перевіряти як у Житомирській міській ОТГ виконуються карантинні заходи Мобільні групи продовжують перевіряти як у Житомирській міській ОТГ виконуються карантинні заходи. Виконавчий комітет проголосував за встановлення нових тарифів на проїзд у міських тролейбусах та … Питання найменування і перейменування скверів, вулиць, провулків та пам’ятного знаку у місті …

Документи

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту ­ проєкт рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Житомирської міської територіальної громади». Виконком прийняв рішення про розподіл субвенції 20 грудня під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення про «Про розподіл субвенцій», в тому числі на придбання комунальної техніки для КП «Управління автомобільних шляхів» в розмірі 2,ninety seven млн грн. Виконком прийняв рішення про розподіл субвенції та перерозподіл видатків бюджету Під час засідання виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення «Про розподіл субвенції та перерозподіл видатків бюджету». 15 червня відбулося планове засідання виконавчого комітету, що провів міський голова Сергій Соломаха. На засіданні було ухвалено рішення з низки поточних питань, зокрема щодо дотримання прав дітей; підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу; архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю; квартирного обліку; затвердження інвестиційних програм та інші.

До Уваги Закарпатської, Львівської, Івано

Проте, на жаль, кожен наш новий день настає й завдяки тим, кого нагородять посмертно. Світла пам’ять героям, які віддали своє життя у бою, захищаючи рідну землю від російських окупантів. Двічі обраний Вінницьким міським головою – за результатами місцевих виборів 2015 та 2020 років. На виборах у 2020-му році переміг у першому турі з великою перевагою, здобувши sixty five,ninety three % голосів вінничан. Під керівництвом Сергія Моргунова і роботи його команди Вінниця з 2015 року сім років утримує лідерство як найкомфортніше місто України (дослідження соціологічної групи «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту). Під час проведення ярмарків здійснюватиметься посилений контроль за дотриманням санітарних вимог.

Також додатково дитячі підгузки та харчування для найменших миколаївців.Як повідомив співзасновник організації Михайло Наход, “сімейні пакунки” привезли… Бюджетний регламент – прозорість та участь громадян у бюджетному процесі Бюджетний регламент – документ, який визначає організаційно-процедурні питання на всіх етапах бюджетного процесу громади та механізми залучення громадськості до нього. Біля флагштока на майдані Соборному реконструюють сквер Реконструкція скверу передбачає розширення вхідної групи підходу до флагштока, заміну існуючого покриття, яке буде доступним для маломобільних верств населення, також з’явиться дві додаткових стежки та нове озеленення зі збереженням існуючих рослин.